• Fransizca
  • Almanca
  • Spanish
  • English
  • Turkish

odalar

Konuklarımıza 71 oda ile hizmet veriyoruz. Tüm odalarımızda ısıtma ve soğutma sistemi, LCD TV, direkt telefon, minibar, saç kurutma makinesi, laptop ölçülerinde güvenlik kasaları ve ücretsiz kablosuz İnternet bağlantısı bulunuyor. Banyolarda akış kontrollü musluklar ve rahatlatıcı yağmur duşu, odalarda konfor odaklı bir aydınlatma sistemi, açıları ayarlanabilen pencereler mevcuttur. Konuklarımız, 24 saat oda servisinden yararlanabilirler. Otopark ve transfer hizmeti almak isterlerse ücretli olarak bu hizmetlerden de yararlanabilirler. Günlük gazete, kablolu TV yayını ve laptop kullanımı için masa, tüm odalarda standarttır. Ayrıca sadece sigara içmeyenlere tahsis edilmiş odalarımız ve engelli konuklarımızın ihtiyaçlarına göre tasarlanmış odalarımız da mevcut bulunmaktadır.

Sade ve şık bir tarzda dizayn edilen 20-25 metrekare büyüklükteki odalarımız Standart, Corner Superior ve Superior şeklinde üç kategoriye ayrılıyor.misafir görüşleri

Riva hotel özellikle şehir merkezini tercih eden, iş ve şehir turizmi amaçlı konaklamak isteyenler için mükemmel bir seçenek. iş gereği bu konumda bulunan pek çok tesiste konaklamış biri olarak Riva Hotel'in bunlar arasında en iyisi olduğunu söyleyebilirim. özellikle önbüro müdürü Deniz bey'in konuklarına gösterdiği ilgi ve alakanın takdir edilmesi gerektiğini düşünüyorum. bir dahaki ziyaretimde Riva Hotel'i ilk tercihim olarak düşüneceğimi belirtmek isterim.
15 Mayıs 2012, Osman

First of all we liked the location, helpful personnel, warm atmosphere, confort in the rooms, excellent mattress on the bed, beautiful and above all relaxing shower.
16 Mayıs 2012, Serhat

Konumu,servis hizmeti,temizliği güzel bir otel.
7 Mayıs 2012, Özcan

Paylaş!